
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Min Input Voltage | 4.5 V |
| Output Voltage | 0.5 V to 1.5 V |
| Max Input Voltage | 28 V |
| Number of Outputs | 1 |
Stock: 154
Distributors
pcbx
Unit Price$2.38019
Ext.Price$2.38019
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.38019 | $2.38019 |
| 10 | $1.79641 | $17.96410 |
| 25 | $1.65009 | $41.25225 |
| 50 | $1.56729 | $78.36450 |
| 100 | $1.48863 | $148.86300 |
